info@kaptanlarnakliyat.com.tr +90 466 351 77 53

Hakkımızda

Firmamız Kaptanlar Uluslararası Nakliyat Limited Şirketi olarak Uluslararası taşıma alanında faaliyet göstermek üzere 2001 yılında Artvin Hopa merkez olarak kurulmuştur. Sektörün içerisinde gelişen lojistik süreçleri ve teknolojileri yakından takip ederek değişen ihtiyaçlara doğru zamanda cevap vererek hızlı dinamik çözümler üretme noktasından yola çıkan Kaptanlar nakliyat müşterilerine sonuç odaklı alternatif çözümler sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini her daim her şeyin üzerinde gören, müşterilerini iş ortağı olarak kabul eden, menfaatlerini destekleyen, kalite ve özveride taviz vermeyen yöneticilerimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi kendilerine ilke benimsemiştir.

Taşımacılık sektörüne başladığımız tarihten itibaren kalite standardını ve hizmet ağlarını geliştirerek, uluslararası standartlarda siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi amaçlayan Kaptanlar Uluslararası Nakliyat yükleme yerinden boşaltma yerine hacmine ve tonajına göre en uygun taşıma şeklini tespit edip uygun fiyat politikasını belirleyerek hizmet vermeye amaçlamaktadır.

Uluslararası karayolu taşımacılığında Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan başta olmak üzere Rusya Ülkelerine komple ve Parsiyel Taşımalarını gerçekleştirmektedir. Taşımalarımızı 20 adet özmal Avrupa standartlarına uygun Euro 5 ve üzeri özelliklerine sahip araç filomuzla gerçekleştirmekteyiz.

Kaptanlar Uluslararası Nakliyat; dağıtım ağı, eğitimli personeli ve modern filosuyla mamullerinizin sevkiyatını planlar, uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede size ve müşterilerinize ulaştırılmasını sağlar. Kaptanlar Uluslararası Nakliyat, ihtiyaçlarınız doğrultusunda mevcut araç sayısını arttırabilecek ve hizmetlerini çeşitlendirebilecek kapasiteye sahiptir.

2001 yılından itibaren nakliye sektöründe bulunmaktayız. Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan ve Rusya'ya Komple yüklemelerimiz olmaktadır. Şirketimizde, yurtiçi ve yurtdışı taşıma hizmetlerini gerçekleştirmek üzere oluşturulmuş ve farklı taşıma tiplerine uygun yaklaşık 20 adet çekici 20 adet yarı römork plakalık filosu mevcuttur.

Neden Kaptalar Nakliyat ?

- Kalite, güvenilirlik, tüm süreçlerde şeffaflık

- Profesyonellik

- Geniş uluslararası ortaklık ağı

- Özmal araç filomuz Modern teknoloji ve teknik çözümlerin kullanımı

- Müşterilerin ihtiyaçlarına göre en iyi sevkiyat modellerinin seçimi

- Esnek fiyatlandırma politikası

Vizyonumuz

Sektörde örnek, öncü, güvenilir olmayı ve istikrarla büyümeyi uzun vadede gerçekleştiren uluslararası Nakliyat/Dağıtım markası olmak!.

Profesyonel, eğitimli, motive personelimizle, sürekli gelişen teknolojiyi kullanarak, kaliteli, verimli ve müşteri odaklı hizmetler sunmak, böylelikle kargo sektöründe kârlı büyümemizi ve liderliğimizi sürdürerek müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır.

Bölgemizin en teknolojik ve geniş kapsamlı çalışan lider kuruluşu olarak, beklentilerin üzerinde taşımacılık hizmetleri sunmak. Firmamızın vizyonu ve temel amaçları, çağdaş teknolojiden maksimum derecede yararlanarak hızlı ve güvenilir hizmet sunmak.

Misyonumuz

Uluslararası Nakliyat / Dağıtım / hizmetlerini, müşterisine, çalışanına, çevreye, yasalara saygılı olarak, güvenilir, yenilikçi, yaratıcı kimliği ve gelişen teknolojisi ile veren bir kuruluş olmak!

Kanunlara ve ticari etiklere uygun davranarak işi ilk seferde doğru ve hatasız yapmak; çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışı geliştirerek çalışanlarımızın, müşterilerimizin güvenini ve sadakatini kazanmak; böylece şirket profilini yükseltmek ve Türkiye'de örnek gösterilen bir şirket olmak.

Lojistik sektörünü, bugün geldiği noktadan çok daha ileri düzeyde bir noktaya taşımak; aslen yaptığımız iş olan karayolu taşıma, depolama ve teslim etme sürecini, sektörel anlamda da ileri taşımaktır.

Kayıtlı Olduğumuz Dernek ve Odalar

- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

- Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği

- Hopa Ticaret ve Sanayi Odası

- Uluslararası Nakliyeciler Derneği